Yeni Başkan Fuat Haşıl oldu

Erzurum Oto Tamir ve İmalatçıları Esnaf ve Sanatkarlar Odasının Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Mevcut başkan Fatih Çiftçi aday olmazken adaylardan Fuat Haşıl 235 oy alarak yeni başkan olurken diğer aday Abdülkadir Kara 115 oy aldı.

Aday olmasındaki sebebin farklı bir yönetimle sanayi esnafına yenilik getirmek olduğunu ifade eden Erzurum Oto Tamircileri ve İmalatçıları Odası Başkanı Fuat Haşıl, üyelerinin vizyonunu daha modern kriterlerle buluşturacak, aynı zamanda üyelerle ve kurumlarla olan ilişkilerde huzur ve güven getirecek bir yönetim oluşturmayı planladıklarını söyledi.

Oda başkanlığına seçilen Fuat Haşıl, “Aday olmamızın sebebi Odamıza farklı yenilikler getirmektir. Bizler bazı yenilikleri yapabilmek için aday olduk. Ortaya koyacağımız çok iyi projelerimiz var. “Değişim olmadan, Gelişim olmaz” sloganıyla yola çıktık. Bu düşüncelerle ve üyelerimizle birlikte inşallah vizyonumuzu daha da güçlendireceğiz. Geçmiş yönetimlerden kalan kazanımların üstüne yeni kazanımlar ekleyerek ve odamızın güçlü yapısını daha da ön plana çıkararak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Üyelerimiz yapmış olduğumuz her aktiviteye, hizmete, faaliyete katılım sağlasınlar, bize güvensinler ve en önemlisi Odamızla istişarede bulunsunlar. Bütün üyelerimizden her zaman bizleri desteklemelerini ve tavsiyelerde bulunmalarını beklediğimizi, böylelikle oda olarak çok daha güzel hizmetler sunacağımızı bilmeleri gerektiğini belirtmek istiyorum. Esnafımızın vizyonunu daha modern kriterlerle buluşturacak, aynı zamanda üye ve yöneticilerin ilişkilerinde huzur ve güven getirecek bir yönetim oluşturmayı planlıyoruz. Teknolojiyi kullanarak, günün şartlarına uygun projelerle, üyelerimizi zamanın rekabet şartlarına uygun şekilde geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz. Ortak akıl yolu ile üyelerimiz ve yönetimimizi hedeflerimizde birleştirmeyi düstur edindik. Buna binaen göreve geldikten sonra çok önemli adımlar atacağız ve atmaya da devam edeceğiz. Oda olarak üyelerimize çalışma hayatları boyunca destek olacak adımlar atarak, odamızın öncülüğünde tüm üyelerimizi kalkındırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Yazar restsam